آیدین کیش
آیدین کیش

به بزرگترین مرکز اطلاعات املاک در جزیره کیش خوش آمدید.
املاک ماهور با یک دهه سابقه ی درخشان به همراه کادری مجرب آماده ارائه ی تمامی خدمات ملکی در جزیره کیش زیره نظر وکیل پایه یک دادگستری کشور برای هموطنان مقیم یا غیره مقیم کشوره عزیزمون می‌باشد. خدمتی استثنائی ،به شیوه ای استثنائی. قدم به قدم با شما همراه خواهیم بود تا خانه و زمین مورد نظرتان را به فروش رسانده یا خریداری کنید. مشاوران ما با ارائه توضیحات کافی و همراهی با شما کمک تان خواهند کرد تا به آنچه که در ذهن دارید دست پیدا کنید. امروزه خرید یا فروش ملک و املاک یا زمین کمی سخت شده و باید در این راه از مشاورانی درست و کاربلد کمک بگیرید. مشاوران ما آماده خدمات رسانی به شما مشتریان ارجمند هستند. کافیست به واسطه راه های ارتباطی که در ادامه ذکر می کنیم با ما ارتباط بگیرید تا توضیحات لازمه را خدمتتان ارائه دهیم.

گواهی نامه DBA

(Doctorate of Business Administration)

دوره DBA گرایش املاک و مستغلات پاسخی است به نیاز مدیران پیشرو و پویای امروز. املاک و مستغلات (داشتن یک سرپناه) از دیرباز یکی از اصلی ترین دغدغه های بشر به منظور دوری کردن از خطرات محیطی و همچنین ایجاد محیطی امن و راحت برای خانواده بوده است. با در نظر گرفتن رشد سریع جمعیت و همچنین شهر نشینی افسار گسیخته، در این دنیای در حال تغییر امروز، ایجاد و ساخت سرپناهی امن برای مردم، یکی از دل مشغولی های مردم و دولت ها شده است.

گواهی نامه MBA

(Master of Business Administration)

دوره MBA مدیریت استراتژیک به شما به عنوان یک فرد عادی در هر تخصص و دانشی امکان می دهد تا ذهن خود را متوجه خلاء ها , نیازها, شکاف ها و کمبودهای بازار کنید و بر اساس تکنیک ها و تاکتیک هایی که بازار و کسب و کار شما می طلبد بهترین راه برای توسعه کسب و کار خود را پیدا کنید و سهم خود را از بازار افزایش دهید. مثالهایی ایرانی و خارجی از این دست بسیار هستند eBay یک سایت معمولی بود ولی هم اکنون یکی از پر سود ترین سایت های اینترنتی دنیاست.

گواهی نامه مدیریت املاک و مستقلات

یکی از مهمترین دغدغه های بشر از دیرباز تا کنون داشتن مسکن و سرپناه جهت دفع خطرات محیطی و همچنین ایجاد محیطی امن و آرام برای اعضای خانواده بوده است. امروزه با توجه به تغییر و تحول سریع دنیای ما و همچنین با توجه به رشد بسیار سریع جمعیت و افزایش شهر نشینی، ساخت مسکن برای مردم منطقه به یکی از ذغدغه های اصلی دولت ها و مردم تبدیل شده است. واژه املاک و مستغلات به کلیه اموال از جمله منقول و غیر منقول گفته می شود که تحت تملک فرد، افراد، گروه، سازمان یا یک دولت قرار می گیرد.